• Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • default color
  • color1 color
  • color2 color
  • color3 color

ESÕS suvelaagri info

Toetajad

Armsad kolleegid-suvelaagrilised!
Kohtume juba õige pea Võsul, Männisalu puhkekeskuses, Lääne 13 http://www.mannisalu.ee/    

Ööbimine on kahe- ja neljainimeste tubades, suurimale sõpruskonnale on üks viiekohaline tuba.  Soovitame kaasa võtta taskulambi õige tee leidmiseks pimeduses  ja ka sularaha, kui on soov soetada kirjastuse TEA väljaandeid kolmapäeval, 15.08. Kui teil on saksa keele õppega seotud häid mõtteid Virumaa Teataja ajakirjaniku jaoks, võiks need isegi kirja panna. Samuti toredaid mälestusi suvelaagritest. Nendest võiks ju kokku panna väikese mälestusteraamatu. Fotomeenutusi olete näituse jaoks juba saatnud, kui veel midagi toredat on, võite julgelt kaasa võtta.

Kuidas tulla Männisalu hostelisse?

Männisalu Puhkekeskus

I Tallinnast Loksa risti kaudu tulijad.
Kui jõuate Võsu sildini, siis näete peagi paremal ridaelamut ja selle kõrval väikest valget maja. Selle maja tagant pöörake paremale Aia tänavale. Sellel ristil on ka paremal pool silt Rannaliiv ja vasakul Männisalu hostel. Sõitke kogu aeg mööda asfaltteed ja jõuategi Männisalu hosteli juurde.

II Viitna ja Haljala poolt tulijad. Ka Tallinnast liinibussiga tulijad.
Jõudes Võsule, tulge kogu aeg otse mööda peatänavat( Mere). Möödute bussijaamast, toidukauplusest, sinisest majast ja jõuate paremal asuva roosa tornidega suvilani. Selle suvila juures näitavad sildid vasakul Rannaliiv ja paremal Männisalu. Pöörake vasakule Aia tänavale ja sõitke mööda asfaltteed Männisali hostelini.

 

Kui tekib küsimusi, siis helistage 56980648 (Andra)


Vaata ka täpsustatud programmi!
Kohtumiseni Võsul.
Lisainfo:   Piret 5280574 ja Signe  5281255

DACHL&EDLV