• Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • default color
  • color1 color
  • color2 color
  • color3 color

Willkommen in Estland (2)

Kuuenda saksakeelse e-konkursi II vooru ootame osalejatelt 1-minutilisi videofilme teemal "Willkommen in Estland/Tere tulemast Eestisse".

Konkursi idee autoriteks on ESÕS-i esinaine Signe Ilmjärv ja aseesimees Piret Steinberg. Kindlasti on see seotud 2014 Tallinnas toimuva Baltimaade saksa keele õpetajate konverentsiga, kuna parimaid töid näidatakse just sel konverentsil.

E-konkursile tuleb saata üheminutilise videofilmi link ( Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! ).

Teemast lähtuvalt tuleks filmis kajastada kõike seda kaunist ja huvitavat, mida võiksime meie külastajatele uhkuse ja rõõmuga näidata, pakkuda. Nagu eelnevatelgi kordadel, saab e-keskkonna videofilmide valmistamiseks valida oma soovi järgi.

Ärgem unustagem tehnilisi nõudeid!

Ka seekordse e-konkursi tarbeks on loodud blogi http://6esaksakonkurss.wordpress.com/, kuhu toimetatakse kõik tööd ja vastav informatsioon.
Žürii hindab filme kahes voorus (15.10- 15.12.2013 und 07.02- 01.05.2014 ).
Täname ja kiidame koole (Rakvere Reaalgümnaasium, Rakvere Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium, Põlva Keskkool), kes osalesid esimeses voorus, tulemustest on kirjutatud siin http://edlvblog.wordpress.com/2013/12/19/willkommen-in-estland-i-vooru-tulemused-selgunud/


Ka teises voorus valitakse välja kolm parimat tööd nii põhikooli kui keskkooliastmes.
Ootame huvitavaid töösid paljudest koolidest, kus saksa keelt veel õpetatakse ja armastatakse.
Soovime osalejatele loomerõõmu ja nutikaid ideid! Kasutagem ära Eestimaa kevadeilu!

ESÕS-i eestseisus ja IT-grupp

DACHL&EDLV