ESÕSi liikmed seisuga 27.10.2020

(viimase liikmemaksu tasumise aeg)

 Hiiumaa  2   

1. Liidi Talumaa (2018)

2. Sirje Teras (2020)

 Harjumaa  8  

1. Inna Erik (2020)

2. Kirsti Kadakas (2020)

3. Inga Korts-Laur (2020)

4. Inga Kotelnikova (2020)

5. Ruth Rappold (2020)

6. Krista Savitsch (2018)

7. Astrid Sildnik (2020)

8. Jana Zaborski (2020)

 Ida-Virumaa  4       

1. Meelike Abroi (2019)

2. Aleksei Bezzaborkin (2018)

3. Signe Ilmjärv (2020)

4. Andrei Rožinov (2019)

 Jõgevamaa  4        

1. Katrin Juht (2018)

2. Kristiina Orm (2020)

3. Mariko Passel (2019)

4. Urve Sakarias (2018)

 Järvamaa  3   

1. Jaanika Eik (2020)

2. Koida Mölder (2020)

3. Ellen Rosimannus (2019)

 Läänemaa  6     

1. Embi Hunt (2020)

2. Knud Jessen (2019)

3. Elle Oruste (2020)

4. Inge Rajaste (2020)

5. Varje Sild (2020)

6. Ruth Valdenberg (2019)

 Lääne-Virumaa 8   

1. Liivi Kulli (2020)

2. Kalle Lina (2020)

3. Andra Moor (2020)

4. Maie Põdramägi (2019)

5. Sirje Püss (2020)

6. Tiiu Saluste (2020)

7. Piret Steinberg (2020)

8. Maarja Suvorov (2020)

 Põlvamaa  5   

1. Rael Anijalg (2020)

2. Aimi Jõesalu (2020)

3. Merike Luts (2019)

4. Irina Ševtšenko (2019)

5. Tiina Villako (2020)     

 Pärnu ja Pärnumaa  12   

1. Ave Ermus (2020)

2. Vaike Ilp (2020)

3. Agita Keerd (2018)

4. Ene Kübarsepp (2020)

5. Kätlin Laur (2020)

6. Siiri Mägi (2019)

7. Eevi Palu (2020)

8. Katrin Palu (2020)

9. Aive Rantala (2020)

10. Tiia Reiksaar (2019)

11. Eve Zekker (2020)

12. Aili Vunk (2020)

 Raplamaa   1   

1. Grete Elbrecht (2020)

 Tallinn 34

1. Helen Aedla (2019)

2. Katrin Aksiim (2020)

3. Julia Frolova (2019)

4. Kristel Haugas (2020)

5. Reet Jõgeva (2019)

6. Tiiu Kaarma (2019)

7. Anneli Kesksaar (2019)

8. Õie Kirs (2020)

9. Karmen Kisel (2020)

10. Zoja Kisilenko (2020)

11. Liina Kitt (2019)

12. Diana Kollin-Poom (2020)

13. Mihkel Kõrbe (2019)

14. Küllike Kütt (2020)

15. Liisbet Leedjärv (2020)

16. Ly Lukk (2018)

17. Laida Meigo (2020)

18. Katre Merilaid (2019)

19. Tatiana Muna (2020)

20. Laine  Paavo (2020)

21. Erika Pensa (2020)

22. Julia Popova (2019)

23. Kaja Reissaar (2019)

24. Signe Rosenberg (2020)

25. Ivo Henry Rösel (2020)

26. Maris Saagpakk (2019)

27. Andrei Sali (2020)

28. Kersti Seeba (2019)

29. Kersti Sõstar (2021)

30. Anu Tihkan (2020)

31. Ülle Urm (2018)

32. Maie Uustalu (2020)

33. Evelyn Vill-Kotsalainen (2020)  

34. Olga Vinogradnikova (2018)

 Tartu ja Tartumaa  25  

1. Tiina Hallik (2020)

2. Vaike Hint (2019)

3. Varje Kaarde (2019)

4. Katrin Keremäe (2019)

5. Liina Kink (2019)

6. Katrin Koorits (2019)

7. Juta Laane (2020)

8. Margit Laidvee (2020)

9. Mall Matto (2019)

10. Maive Meister (2020)

11. Gerda Moor (2019)

12. Triin Nooska (2021)

13. Taimi Oidjärv (2020)

14. Tiina Paesalu (2020)

15. Karin Peda (2020)

16. Marika Peekmann (2020)

17. Eve Ploomipuu (2020)

18. Terje Punab (2020)

19. Heidi Rajamäe-Volmer (2019)

20. Tiiu Ruus (2020)

21. Helen Tammeleht (2020)

22. Maie Toomsalu (2019)

23. Ingrid Urb (2019)

24. Maigi Varusk (2019)

25. Sirje Viileberg (2020)    

 Valgamaa  8       

1. Eve Aruväli (2020)

2. Sirle Jõgi (2020)

3. Agnes Malleus (2019)

4. Marika Poola (2020)

5. Margit Tiislär (2019)

6. Aita Türk (2020)

7. Liina Uudelt (2019)

8. Heli Veerme (2020)

 Viljandi  9   

1. Hiie Allvee (2020)

2. Ly Haan (2020)

3. Tiia Kampus (2020)

4. Evi Leemet (2019)

5. Anne Mandri (2020)

6. Anneli Mets (2019)

7. Urve Mukk (2020)

8. Riina Tamm (2017)

9. Merili Vridolin  (2019)

 Võrumaa  5   

1. Eva Aader (2019)

2. Evi Niilits (2019)

3. Sirje Parv (2019)

4. Õie Ristioja (2020)

5. Aive Trummal (2019)

EDLV

Estnischer Deutschlehrerverband

MTÜ Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts tegevuse eesmärgiks on heategevuslik saksa keele ja kultuuri toetamine avalikes huvides.